Протектіс ОРС саше

Дітей віком від 4-х місяців і дорослих для відновлення водного та електролітного балансу та як джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus reuteri Protectis. BioGaia® Protectis® ORS / БіоГая Протектіс ОРС швидко абсорбується організмом і сприяє відновленню природної мікрофлори в шлунково-кишковому тракті, покращенню травлення та забезпечує компенсацію втрати рідини і електролітів, що виникає при блюванні, проносі, ацетонемічному синдромі, інтоксикації будь-якого походження (підвищена температура тіла, інфекційні захворювання, харчові отруєння). Lactobacillus reuteri Protectis®: нормалізують мікрофлору кишечника, колонізують епітелій та розмножуються у всіх його відділах,. Синтезують антимікробні сполуки реутерін та рейтероциклін, пригнічують зростання патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів; активізують імунну систему, збільшують кількість клітин CD4+ (група Т-лімфоцитів), чим сприяють захисту організму від інфекцій. L. reuteri сприяють розщепленню лактози, продукуючи молочну і оцтову кислоти. Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся наступних рекомендацій з дозування BioGaia® Protectis® ORS / БіоГая Протектіс ОРС. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Часті питання по БіоГая ОРС

биогая biogaia

Склад

cклад на 1 саше: не менше 109 життєздатних бактерій Lactobacillus reuteri DSM 17938, тринатрію цитрат, калію хлорид, натрію хлорид, цинку сульфат, підсолоджувач глюкоза. Без ГМО.

Харчова (поживна) та енергетична цінність (калорійність) продукту:

на 1 саше на 100 г на 1 саше на 100 г
Білки < 0,1 г < 0,1 г Натрій 0,35 г
(15 ммоль)
6,3 г
Жири < 0,1 г < 0,1 г Хлориди 0,4 г (11 ммоль) 7,3 г
Вуглеводи 3,75 г 68 г Калій 0,2 г (5 ммоль) 3,6 г
Калорійність 15 ккал /
60 кДж
270 ккал/ 1160 кДж Цитрати 0,5 г (3 ммоль) 10 г
Глюкоза 3,75 г 68 г Цинк 1,5 мг
(0,02 ммоль)
27 мг
Осмолярність 220 мОсм/л Н2О Осмоляльність 220 мОсм/кг Н2О

Рекомендації щодо застосування

застосовувати в якості дієтичної добавки для дітей віком від 4-х місяців і дорослих для відновлення водного та електролітного балансу та як джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus reuteri Protectis. BioGaia® Protectis® ORS / БіоГая Протектіс ОРС швидко абсорбується організмом і сприяє відновленню природної мікрофлори в шлунково-кишковому тракті, покращенню травлення та забезпечує компенсацію втрати рідини і електролітів, що виникає при блюванні, проносі, ацетонемічному синдромі, інтоксикації будь-якого походження (підвищена температура тіла, інфекційні захворювання, харчові отруєння). Lactobacillus reuteri Protectis®: нормалізують мікрофлору кишечника, колонізують епітелій та розмножуються у всіх його відділах,. Синтезують антимікробні сполуки реутерін та рейтероциклін, пригнічують зростання патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів; активізують імунну систему, збільшують кількість клітин CD4+ (група Т-лімфоцитів), чим сприяють захисту організму від інфекцій. L. reuteri сприяють розщепленню лактози, продукуючи молочну і оцтову кислоти. Якщо лікар не призначив інакше, дотримуйтеся наступних рекомендацій з дозування BioGaia® Protectis® ORS / БіоГая Протектіс ОРС. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

розчинити 1 саше у 250 мл охолодженої кип’яченої води. Важливо використовувати не менше вказаної кількості води, так як надходження надлишку солей у дитячий організм є небезпечним! Увага! Для приготування продукту використовувати воду гарантованої безпеки та якості! Не використовувати воду з колодязів та каптажних джерел для приготування розчину.

Розрахунок дози для споживання розведеного продукту за формулою:
маса тіла (кг) х 75 = кількість для споживання на добу у ml (мл).

Якщо маса тіла невідома, дотримуйтесь наступних  рекомендацій:

Вік Об’єм розчину в перші 4–6 годин, ml (мл)
4-11 місяців* 400-600
12-23 місяці 600-800
2-4 роки 800-1200
5-14 років 1200-2200
15 років і старше 2200-4000

 

 

* Застосування BioGaia® Protectis® ORS / БіоГая Протектіс ОРС дітьми до
4 місяців (або вагою менше 8 кг) можливе тільки за призначенням лікаря.

Дітям до 2 років приймати розчин невеликими порціями за допомогою піпетки або чайної ложки кожні 1-2 хвилини. Не використовувати пляшечки для годування для напування дитини готовим розчином.

Якщо блювання виникає під час застосування розчину (найчастіше через те, що розчин випивається занадто швидко) необхідно почекати до повної зупинки блювання та давати розчин дитині чайною ложкою кожні 2-3 хвилини.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.

Застереження щодо споживання: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, порушення функцій нирок, цукровий діабет. Якщо дитина перевтомлена, не хоче пити, є затримка сечовиділення, обов‘язково зверніться за консультацією до лікаря.

Застереження при застосуванні

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, порушення функцій нирок, цукровий діабет. Якщо дитина перевтомлена, не хоче пити, є затримка сечовиділення, обов‘язково зверніться за консультацією до лікаря.

Форма випуску

білий порошок із кремовими вкрапленнями в саше № 7.

Маса нетто

5,5 g (г) ± 5%.

Строк придатності

2 роки.

Умови зберігання

зберігати в упаковці виробника при температурі не вище 25 °С у сухому, захищеному від прямого сонячного світла і недоступному для дітей місці. Готовий розчин можна зберігати 3 години при кімнатній температурі або 6 годин у холодильнику.

Меню