Протектіс D3 10 таблеток

БіоГая Протектіс з вітаміном Dсприяє:

 • усуненню дисбіозу – відновленню мікрофлори шлунково-кишкового тракту;
 • покращенню моторики кишечника;
 • міцному імунітету – захисту організму від інфекцій;
 • профілактиці дефіциту вітаміну D3;
 • полегшенню перебігу алергічних станів (зокрема, при діатезі у дітей, атопічному дерматиті);
 • покращенню функціонального стану організму при хелікобактерній інфекції.

Часті питання по БіоГая Протектіс D3

биогая biogaia

Склад

активні інгредієнти: не менше 108  КУО життєздатних бактерій Lactobacillus reuteri DSM 17938, 10 мкг (400 МО) вітаміну D(DL-альфа токоферол, вітамін Dкристалічний, модифікований крохмаль, тригліцериди середнього ланцюга, натрію аскорбат кристалічний, сахароза, кремнію діоксид); допоміжні речовини: підсолоджувачі ізомальт, ксиліт; пальмова олія; стабілізатор: кальцію стеарат; апельсиновий ароматизатор; регулятор кислотності кислота лимонна безводна. Без ГМО.

Рекомендації щодо застосування

застосовувати як дієтичну добавку для дітей віком від 3 років і дорослих як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus reuteri DSM 17938 (Lactobacillus reuteri Protectis®) та вітаміну D3.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

Lactobacillus reuteri Protectis®: нормалізують мікрофлору кишечника, колонізують епітелій та розмножуються у всіх відділах шлунково-кишкового тракту, починаючи з ротової порожнини; сприяють покращенню моторики кишечника. Синтезують реутерін та рейтероциклін, пригнічують зростання патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів; активізують імунну систему, збільшують кількість клітин CD4+ (група Т-лімфоцитів), чим сприяють захисту організму від інфекцій. Вітамін Dрегулює моторику кишечника за рахунок участі в обміні кальцію, забезпечує обмін фосфору, сприяє мінералізації та росту скелета; підтримує роботу імунної системи.

БіоГая Протектіс з вітаміном D– клінічно підтверджено: сприяє відновленню корисної мікрофлори, насичує організм вітаміном D3.

Ефективність, безпека L. reuteri Protectis® для людини підтверджені в клінічних дослідженнях, проведених у Європі, Америці, Японії, Україні за участю людей різного віку.

L.reuteri Protectis® – штам, що відповідає сучасним вимогам Продовольчої й Сільськогосподарської організації ООН (Food and Agriculture Organization of the United Nations – FAO) і ВООЗ (2002 р.) до пробіотиків.

L.reuteri Protectis® є природними мікроорганізмами, що вперше були виділені з грудного молока та в нормі присутні в організмі людини на всій довжині шлунково-кишкового тракту.

L.reuteri Protectis® колонізують епітелій та розмножуються у всіх відділах ШКТ, починаючи з ротової порожнини. L.reuteri стійкі до дії шлункового соку, солей жовчних кислот та ферментів верхнього відділу тонкого кишечника.

L.reuteri Protectis® синтезують молочну, оцтову кислоти і специфічні речовини для цього виду лактобактерій – реутерін і рейтероциклін, що пригнічують зростання патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів у травному тракті. Посилюючи природний захист травної системи від патогенних мікроорганізмів, створюють сприятливі умови для формування нормального мікробіоценозу кишечника.

L.reuteri Protectis® мають антагоністичну активність проти H. pylori, а також зменшують побічні реакції антибактеріальної терапії при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки.

Імуностимулювальна дія L.reuteri Protectis® пов’язана з можливістю активізувати імунну систему кишечника як першу лінію захисту організму від інфекцій за рахунок збільшення кількості клітин CD4+ (специфічна підгрупа Т-лімфоцитів).

Lactobacillus reuteri Protectis®: нормалізують мікрофлору кишечника, колонізують епітелій та розмножуються у всіх відділах шлунково-кишкового тракту, починаючи з ротової порожнини; сприяють покращенню моторики кишечника. Синтезують реутерін та рейтероциклін, пригнічують зростання патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів; активізують імунну систему, збільшують кількість клітин CD4+ (група Т-лімфоцитів), чим сприяють захисту організму від інфекцій. Вітамін D3 регулює моторику кишечника за рахунок участі в обміні кальцію, забезпечує обмін фосфору, сприяє мінералізації та росту скелета; підтримує роботу імунної системи.

БіоГая Протектіс з вітаміном Dмістить у своєму складі природну форму вітаміну D3, яка в нормі синтезується в організмі людини, активно бере участь в роботі шлунково-кишкового тракту, регулюючи його моторику, та відіграє важливу роль в абсорбції кальцію, фосфатів і магнію в кишечнику, транспорті мінеральних солей.

Вітамін Dнеобхідний для функціонування паращитоподібних залоз, нирок і кісткової системи.

Вітамін Dє активним антирахітичним фактором, який сприяє правильній мінералізації та росту скелета.

Вітамін Dбере активну участь у роботі імунної системи. Дефіцит вітаміну Dможе бути причиною схильності до атопічного дерматиту.

БіоГая Протектіс з вітаміном Dсприяє:

 • усуненню дисбіозу – відновленню мікрофлори шлунково-кишкового тракту;
 • покращенню моторики кишечника;
 • міцному імунітету – захисту організму від інфекцій;
 • профілактиці дефіциту вітаміну D3;
 • полегшенню перебігу алергічних станів (зокрема, при діатезі у дітей, атопічному дерматиті);
 • покращенню функціонального стану організму при хелікобактерній інфекції.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

вживати по 1 таблетці на добу незалежно від прийому їжі. Таблетку рекомендовано розжовувати. Курс та термін споживання визначає лікар індивідуально. Доза може бути збільшена лікарем. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання.

Вагітність та лактація

дозволено до застосування під час вагітності та в період лактації.

Застереження при застосуванні

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.

Форма випуску

таблетки № 2, № 10, № 20.

Маса нетто

450 мг ± 5 %

Вжити до

вказано на упаковці.

Строк придатності

2 роки.

Номер серії

вказано на упаковці.

Умови зберігання

зберігати в упаковці виробника при температурі до 25 °С в сухому і недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Меню