Про нас

BioGaia AB – cвітовий лідер з пробіотичних продуктів

BioGaia AB є інноваційною шведською компанією з досвідом більше 30 років і світовим лідером у галузі харчових добавок з пробіотиками. За ці роки ми створили мережі провідних незалежних дослідників та спеціалістів, виробничих експертів та місцевих партнерів з дистрибуції по всьому світу. Нашу продукцію рекомендують педіатри та інші медичні працівники більш ніж у 100 країнах.

Продукти BioGaia містять Lactobacillus reuteri – пробіотичну бактерію, яка допомагає хорошим мікроорганізмам відновити природний баланс у кишечнику. L. reuteri – одна з небагатьох бактерій, яка розвивається з людиною, і через це вона природно колонізується і адаптується та взаємодіє з людським організмом. На сьогоднішній день ефективність та безпека L. reuteri в пробіотиках BioGaia доведена у 246 клінічних дослідженнях у дітей та дорослих (грудень 2021 р.).

BioGaia хоче внести свій внесок у покращення здоров’я у світі, пропонуючи клінічно перевірені та зручні для користувача пробіотичні продукти.

Асоціація неонатологів України рекомендує БіоГая

Асоціація неонатологів України рекомендує використовувати БіоГая краплі для дітей з перших днів життя для профілактики і корекції нападів кишкової кольки, закрепів і зригування…

Меню