Протектіс 20 таблеток

БіоГая Протектіс сприяє:

 • усуненню дисбіозу – відновленню мікрофлори шлунково-кишкового тракту;
 • покращенню моторики кишечника;
 • міцному імунітету – захисту організму від інфекцій;
 • полегшенню перебігу алергічних станів (зокрема, при діатезі у дітей, атопічному дерматиті);
 • покращенню функціонального стану організму при хелікобактерній інфекції.

Часті питання по БіоГая Протектіс

биогая biogaia

Склад

активні інгредієнти: не менше 10⁸ життєздатних бактерій Lactobacillus reuteri DSM 17938; допоміжні речовини: підсолоджувачі ізомальт, ксиліт; пальмова олія, кальцію стеарат, натуральний ароматизатор лимон-лайм, кислота лимонна. Без ГМО.

Рекомендації щодо застосування

застосовувати в якості дієтичної добавки для дітей віком від 3 років і дорослих як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій Lactobacillus reuteri DSM 17938 (Lactobacillus reuteri Protectis®).

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

Lactobacillus reuteri Protectis®: нормалізують мікрофлору кишечника, колонізують епітелій та розмножуються у всіх відділах шлунково-кишкового тракту, починаючи з ротової порожнини; сприяють покращенню моторики кишечника. Синтезують реутерін та рейтероциклін, пригнічують зростання патогенних та умовно-патогенних мікроорганізмів; активізують імунну систему, збільшують кількість клітин CD4+ (група Т-лімфоцитів), чим сприяють захисту організму від інфекцій.

БіоГая Протектіс сприяє:

 • усуненню дисбіозу – відновленню мікрофлори шлунково-кишкового тракту;
 • покращенню моторики кишечника;
 • міцному імунітету – захисту організму від інфекцій;
 • полегшенню перебігу алергічних станів (зокрема, при діатезі у дітей, атопічному дерматиті);
 • покращенню функціонального стану організму при хелікобактерній інфекції.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

вживати дітям від 3 років і дорослим по 1 таблетці на день незалежно від прийому їжі. Таблетку рекомендовано розсмоктувати або розжовувати. Курс та термін споживання визначає лікар індивідуально. Доза може бути збільшена лікарем. Не перевищувати рекомендовану кількість для щоденного споживання. Для максимальної ефективності інтервал між прийомом БіоГая Протектіс таблетки та антибіотиків має становити 3 години.

БіоГая Протектіс – клінічно підтверджено: сприяє відновленню корисної мікрофлори.

Ефективність, безпека L. reuteri Protectis® для людини підтверджені в клінічних дослідженнях, проведених у Європі, Америці, Японії, Україні за участю людей різного віку.

 1. reuteri Protectis® – штам, що відповідає сучасним вимогам Продовольчої й Сільськогосподарської організації ООН (Food and Agriculture Organization of the United Nations – FAO) і ВООЗ (2002 р.) до пробіотиків.
 2. reuteri Protectis® є природними мікроорганізмами, що вперше були виділені з грудного молока та в нормі присутні в організмі людини на всій довжині шлунково-кишкового тракту.
 3. reuteri Protectis® колонізують епітелій та розмножуються у всіх відділах ШКТ, починаючи з ротової порожнини. L. reuteri стійкі до дії шлункового соку, солей жовчних кислот та ферментів верхнього відділу тонкого кишечника.
 4. reuteri Protectis® підтримують і регулюють фізіологічну рівновагу мікрофлори кишечника та активно беруть участь у процесах травлення.
 5. reuteri Protectis® синтезують молочну, оцтову кислоти і специфічні речовини для цього виду лактобактерій – реутерін і рейтероциклін, що пригнічують зростання патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів у травному тракті. Посилюючи природний захист травної системи від патогенних мікроорганізмів, створюють сприятливі умови для формування нормального мікробіоценозу кишечника.
 6. reuteri Protectis® мають антагоністичну активність проти H. pylori, а також зменшують побічні реакції антибактеріальної терапії при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки.

Імуностимулювальна дія L. reuteri Protectis® пов’язана з можливістю активізувати імунну систему кишечника як першу лінію захисту організму від інфекцій за рахунок збільшення кількості клітин CD4+ (специфічна підгрупа Т-лімфоцитів).

Вагітність та лактація

дозволено до застосування під час вагітності та в період лактації.

Застереження при застосуванні

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом. Дієтична добавка.

Форма випуску

таблетки кремового кольору із коричневатими вкрапленнями №20.

Вжити до

вказано на упаковці.

Строк придатності

2 роки.

Номер серії

вказано на упаковці.

Умови зберігання

зберігати в упаковці виробника при температурі від 0 °С до 25 °С в сухому і недоступному для дітей місці. Не заморожувати!

Меню