ПроДентіс з яблучним смаком 30 пастилок

БіоГая ПроДентіс з яблучним смаком поліпшує здоров’я порожнини рота:

 • зменшує кількість мікроорганізмів, що спричиняють карієс (Streptococcus mutans); гінгівіт, періімплантит, кандидоз, галітоз (неприємний запах з рота);
 • селективно інгібує періодонтит-асоційовані бактерії (Porphyromonas gingivalis; Fusobacterium nucleatum, Prevotella intermedia, Aggregatibacter actinomycetemcomitans);
 • зменшує запалення слизової оболонки ротової порожнини, пригнічує прозапальний цитокін TNF-альфа та інтерлейкіни IL-6, IL-8;
 • зменшує формування зубного нальоту;
 • перешкоджає формуванню зубного каменю;
 • у комплексній терапії поліпшує стан ясен при гінгівіті, зменшуючи кровоточивість, запалення.

Часті питання по БіоГая ПроДентіс

Склад

наповнювач ізомальт, підсолоджувач ксиліт, ароматизатор яблуко, комбінація штамів Lactobacillus reuteri Prodentis™1 (Lactobacillus reuteri DSM 17938 не менше 108 КУО, Lactobacillus reuteri ATCC PTA 5289 не менше 108 КУО); підсилювач смаку і аромату лимонна кислота (безводна), ароматизатори: ментол, свіжі фрукти. Без ГМО.

Активні інгредієнти: комбінація штамів Lactobacillus reuteri Prodentis™:
на 1 пастилку – ≥ 200 мільйонів 2КУО
на 2 пастилки – ≥ 400 мільйонів 2КУО

КУО – колонієутворювальні одиниці, кількість живих бактерій.
Перед початком прийому рекомендована консультація лікаря.

Рекомендації щодо застосування

за рекомендацією лікаря застосовувати як дієтичну добавку для дітей віком від 3 років і дорослих, як додаткове джерело життєздатних молочнокислих бактерій, здатних колонізувати слизову оболонку ротоглотки. Lactobacillus reuteri Prodentis™ (Lactobacillus reuteri DSM 17938, Lactobacillus reuteri ATCC PTA 5289) витісняють збудників карієсу, гінгівіту, кандидозу, періодонтиту, періімплантиту, галітозу (неприємного запаху з рота) та інших запальних захворювань ротоглотки, нормалізують її природний баланс, сприяють зменшенню запалення та кровоточивості слизової оболонки, відновленню корисної мікрофлори ротової порожнини.

У ротовій порожнині людини живуть більше 500 різних видів мікроорганізмів. Порушення балансу корисних і шкідливих бактерій призводить до збільшення нальоту, формування зубного каменю, карієсного ураження, запальних захворювань ротової порожнини – гінгівіту, кандидозу, періодонтиту, періімплантиту, галітозу (неприємного запаху з рота). У результаті – запалення, кровоточивість ясен і навіть втрата зубів.

Пробіотики – «хороші» бактерії, корисні для здоров’я людини.

БіоГая Продентіс з яблучним смаком – це запатентована комбінація двох штамів Lactobacillus reuteri DSM 17938 та Lactobacillus reuteri ATCC PTA 5289 з активною дією в ротоглотці: вони  витісняють збудників карієсу, гінгівіту, кандидозу, періодонтиту, періімплантиту, галітозу (неприємного запаху з рота) та інших запальних захворювань, сприяють зменшенню запалення та кровоточивості слизової оболонки, підтримують здоровий стан слизової оболонки і зубів. BioGaia® Prodentis™ apple flavour/БіоГая Продентіс з яблучним смаком сприяє відновленню корисної мікрофлори ротової порожнини, підтримує її здоровий баланс, перешкоджає розмноженню хвороботворних мікроорганізмів. L. reuteri Prodentis™ колонізують клітини епітелію (прикріплюються до них), що вистилають весь травний тракт, починаючи з ротової порожнини. Сприяють зменшенню запалення слизової оболонки ротової порожнини, пригнічуючи прозапальний цитокін TNF-альфа та інтерлейкіни IL-6, IL-8. Антимікробний механізм дії L. reuteri Prodentis™ полягає в секреції реутеріну та рейтероцикліну – натуральних інгібіторів росту широкого спектра патогенних мікроорганізмів (бактерій, дріжджів, грибів, вірусів, найпростіших), що властиво тільки Lactobacillus reuteri. Lactobacillus reuteri синтезують молочну, оцтову кислоти, перекис водню, гамма-аміномасляну кислоту (ГАМК).
L. reuteri Prodentis™ – штами бактерій, що відповідають сучасним вимогам до  пробіотиків Всесвітньої гастроентерологічної організації (WGO), Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США (FDA), Продовольчої й Сільськогосподарської організації ООН (Food and Agriculture Organization of the United Nations – FAO) і ВООЗ (2002 р.).

Ефективність та безпека БіоГая Продентіс з яблучним смаком – клінічно підтверджена. Перелік клінічних досліджень та наукових статей наведений на сайті www.biogaia.com у розділі «Дослідження» (Research).

Ефективність, безпека Lactobacillus reuteri Prodentis™ для людини підтверджені в клінічних дослідженнях, проведених у країнах Європи, Америки, а також в Японії, Україні за участю людей різного віку.

БіоГая Продентіс з яблучним смаком поліпшує здоров’я порожнини рота:

 • зменшує кількість мікроорганізмів, що спричиняють карієс (Streptococcus mutans) гінгівіт, періімплантит, кандидоз, галітоз (неприємний запах з рота);
 • селективно інгібує  періодонтит-асоційовані  бактерії  (Porphyromonas  gingivalis; Fusobacterium nucleatum, Prevotella intermedia, Aggregatibacter actinomycetemcomitans);
 • зменшує запалення слизової оболонки ротової порожнини, пригнічує прозапальний цитокін TNF-альфа та інтерлейкіни IL-6, IL-8;
 • зменшує формування зубного нальоту;
 • перешкоджає формуванню зубного каменю;
 • у комплексній терапії поліпшує стан ясен при гінгівіті, зменшуючи кровоточивість, запалення.

Спосіб застосування та рекомендована добова доза

вживати по 1–2 пастилки на добу, рекомендовано після прийому їжі та чищення зубів. Дітям віком від 3 до 6 років слід застосовувати дієтичну добавку під наглядом дорослих. Пастилка повинна повільно розтанути у ротовій порожнині. Не слід перевищувати рекомендовану добову дозу. Для максимальної ефективності інтервал між прийомом БіоГая Продентіс (пастилки) та антибіотиків має становити 3 години.

Вагітність та лактація

дозволено до застосування під час вагітності та в період лактації.

Застереження при застосуванні

підвищена чутливість до окремих компонентів продукту. При одночасному застосуванні будь-яких лікарських засобів рекомендована консультація лікаря. Не є лікарським засобом. Дієтична добавка. Надмірне споживання може спричинити послаблювальну дію через вміст підсолоджувачів у продукті. Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування. Різноманітне і збалансоване харчування та здоровий спосіб життя важливі для вас. Дієтична добавка BioGaia® Prodentis™ apple flavour/БіоГая Продентіс з яблучним смаком. З підсолоджувачем. Не є лікарським засобом.

Форма випуску

пастилки для розсмоктування № 2, № 10, № 20, № 30.

Маса нетто

800 мг ± 5 %

Вжити до

вказано на упаковці.

Строк придатності

2 роки.

Номер серії

вказано на упаковці.

Умови зберігання

зберігати в упаковці виробника за температури  до 25° С в сухому і недоступному для дітей місці. Не заморожувати.

Меню