Один з найбільш вивчених пробіотиків у світі
Пробіотичні продукти BioGaia з Lactobacillus reuteri є одними з найбільш добре підтверджених науково пробіотиків у світі. На сьогоднішній день ефективність та безпека різних штамів L. reuteri BioGaia були задокументовані в 217 клінічних дослідженнях у 18 000 людей різного віку.

Lactobacillus reuteri був випробуваний у 109 дослідженнях у дітей, від новонароджених до 18 років та у 108 дослідженнях у дорослих.

Знайдіть нашу продукцію у своїй країні

Наші пробіотичні штами з L. reuteri

L. reuteri Protectis (L. reuteri DSM 17938)
Для комфорту кишок
152 завершені клінічні випробування у 14 800 осіб

L. reuteri Prodentis (L. reuteri DSM 17938 та L. reuteri ATCC PTA 5289)
Для ясен і зубів
42 завершені клінічні випробування у 2 065 осіб

L. reuteri Gastrus (L. reuteri DSM 17938 та L. reuteri ATCC PTA 6475)
Для ШКТ
8 клінічних випробувань

L. Reuteri Osfortis (L. reuteri ATCC PTA 6475)
Для здоров’я кісток
1 клінічне випробування

L. reuteri Colus (L. reuteri DSM 4659)
Цей продукт ще розробляється для здоров’я товстої кишки.
1 клінічне випробування

Чому вибирають L. reuteri?
L. reuteri має людське походження та один із небагатьох видів бактерій, який спільно розвивався з людьми з самого початку.
Наша продукція L. reuteri відрізняється найвищою якістю і виготовляється в контрольованих умовах.
Ефективність та безпеку перевіряються та документуються у цільових групах населення – від новонароджених до літніх людей.
Наші пробіотики містять життєздатні ліофілізовані L. reuteri.
Кількість живих бактерій гарантується до закінчення терміну дії.
Пробіотичні бактерії завжди визначаються на рівні штаму.

L. reuteri виживають через весь ШКТ
Багато пробіотики гинуть, стикаючись з кислим середовищем шлунка, але L. reuteri виживають на всьому протязі ШКТ та за його межами. Зразки, взяті з усього тіла, показують, що L. reuteri присутній у:

Грудне молоко
Піхву
Рот
Шлунок
Тонка кишка
Товста кишка
Фекалії

Звідки беруться наші пробіотичні штами?
Перший штам L. reuteri для вживання людиною, L. reuteri DSM 17938, був виділений у 1990 році з грудного молока перуанської матері, яка проживала в Андах. Інші штами людини від BioGaia – це L. reuteri ATCC PTA 5289, який використовується в продуктах орального здоров’я та був виділений з ротової порожнини японки з надзвичайно хорошим здоров’ям зубів. L. reuteri ATCC PTA 6475 – це протизапальний штам, виділений із грудного молока фінської жінки.

Сьогодні бактерії L. reuteri виробляються в сучасних виробничих приміщеннях в контрольованих умовах, щоб гарантувати, що продукт, який ви купуєте, щоразу містить абсолютно однаковий штам бактерій. Бактерії культивуються з правильною їжею та температурою для вирощування та розмноження. Завдяки ретельному тестуванню та контролю якості, кожна доза має потрібну кількість життєздатних організмів без забруднень.

Правильна доза для колонізації
Навіть туземну бактерію, як BioGaia L. reuteri Protectis, слід регулярно приймати, щоб досягти достатньо високих рівнів, щоб досягти належної колонізації та хорошого ефекту.

Біопсії показали, що L. reuteri тимчасово зв’язується з епітеліальною оболонкою, яка покриває наш ШКТ та працює як шкіра з внутрішньої сторони нашого тіла. Основне завдання цієї “внутрішньої шкіри” полягає в тому, щоб розмежовувати те, що повинно бути поглинене, і те, що не повинно бути пропущено в наші органи.

Клітини нашої епітеліальної оболонки замінюються кожні четвертий день, проте більшість клітин L. reuteri змиваються протягом тижня або близько того. Оскільки колонізація L. reuteri є тимчасовою, рекомендується щоденне споживання для забезпечення адекватного та стабільного рівня L. reuteri в ШКТ.

Детальніше про воротарів у кишечнику
Клінічні дослідження показують, що 100 мільйонів одиниць на день є безпечною та ефективною дозою L. reuteri Protectis для дітей та дорослих. Кожен пробіотик має різну рекомендовану дозу залежно від того, який штам або штам містить продукт.

Безпечний для будь-якого віку
Безпека була доведена у немовлят, немовлят, дітей, здорових дорослих та людей з ослабленим імунітетом. Навіть при застосуванні 10 мільярдів одиниць на день – що означає 1000 разів більше рекомендованої добової дози – серйозних побічних ефектів не спостерігалося.

L. reuteri протягом усього життя
L. reuteri – це вид бактерій, який ґрунтується в еволюції. Він живе в тракті ШКТ тварин, причому кожен вид має свій власний спеціалізований штам, який передається через покоління. Люди та їх предки спільно еволюціонували зі своїми штамами L. reuteri протягом мільйонів років.

В результаті цього еволюційного процесу L. reuteri сприяє здоров’ю людини протягом усього життя. Люди народжуються майже стерильними і вперше стикаються з L. reuteri під час процесу народження і через грудне вигодовування. Як ключовий член мікробіоти кишечника, L. reuteri відіграє важливу роль, допомагаючи малюкам перетравлювати грудне молоко та тверді продукти. Протягом життя бактерії затягують оболонку кишки, щоб запобігти протіканню та покращити імунну відповідь. Вони також вивільняють молекули, які сприяють здоровій та різноманітній мікробіоти та перешкоджають росту хвороботворних мікробів. Підтримка мікробіоти кишечника особливо важлива в подальшому житті, оскільки літні люди, як правило, втрачають різноманітність у своїх кишках.

Деякі люди досі зберігають L. reuteri як частину своєї мікробіоти, але багатьом людям не вистачає цих штамів внаслідок нашого сучасного способу життя. Дієта з низьким вмістом клітковини, підвищена санітарія, вживання антибіотиків та підвищення народжуваності за допомогою кесаревого розтину, які не піддають дітям бактерії, відіграли роль у виснаженні L. reuteri з нашого шлунково-кишкового тракту (ШКТ).

Люди можуть повторно вводити L. reuteri шляхом використання пробіотиків, але вони повинні поповнюватися часто, оскільки бактерії постійно вимиваються з ШКТ.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Fill out this field
Fill out this field
Please enter a valid email address.
You need to agree with the terms to proceed

Menu