Що таке Lactobacillus reuteri?

Lactobacillus reuteri – один з найбільш вивчених пробіотиків у світі

Пробіотики компанії BioGaia, що містять штами L.reuteri, є одними з найбільш науково досліджених пробіотиків у світі.

На сьогоднішній день ефективність та безпека пробіотиків BioGaia були доведені в 224 клінічних дослідженнях у 18 000 людей різного віку.

Пробіотики БіоГая. Історія відкриття

Перший штам L. reuteri DSM 17938 (БіоГая Протектіс) був виділений у 1990 році з грудного молока перуанської жінки, яка проживала в екологічно чистій зоні в Андах. Штам L. reuteri ATCC PTA 5289, який використовується в БіоГая Продентіс, був виділений з ротової порожнини японки з надзвичайно хорошим здоров’ям зубів. L. reuteri ATCC PTA 6475 (БіоГая Гаструс) – це протизапальний штам, виділений із грудного молока жінки у Фінляндії.

Пробіотики БіоГая виробляються в сучасних високотехнологічних лабораторіях у контрольованих умовах, щоб забезпечити високу якість продукції. Завдяки ретельному тестуванню та контролю якості кожна доза пробіотика має потрібну кількість життєздатних L.reuteri без побічних домішок та алергенів.

Чим саме БіоГая корисна для людини? 

Ми та наші предки спільно еволюціонували з L. reuteri протягом мільйонів років.

В результаті цього еволюційного процесу L. reuteri сприяла здоров’ю людини протягом усього життя. Люди народжуються майже стерильними і вперше стикаються з L. reuteri під час процесу народження, а також отримують їх з грудним молоком. Як ключовий компонент мікробіоти кишечника, L. reuteri відіграє важливу роль, допомагаючи малюкам перетравлювати грудне молоко та тверді продукти. Протягом життя L.reuteri відновлюють оболонку кишечника, щоб запобігти проникненню шкідливих мікрорганізмів та покращують імунну відповідь. Вони також вивільняють корисні речовини, які сприяють здоров’ю та різноманіттю мікробіоти та перешкоджають росту хвороботворних мікробів (реутерин, рейтероциклін, молочну та оцтову кислоти, ГАМК). Підтримка мікробіоти кишечника дуже важлива в нашому житті. Особливо на фоні сучасного способу життя – вживання фастфуду та їжі з низьким вмістом клітковини, підвищеної санітарії, застосування антисептиків, прийому антибіотиків, пологів за допомогою кесаревого розтину тощо.

Для повноцінного здоров’я потрібно вживати пробіотики БіоГая з штамами L.reuteri.

Яким чином пробіотики БіоГая заселяють весь травний тракт?

L. reuteri заселяють весь травний тракт, починаючи з ротової порожнини.
Існує багато пробіотиків, що гинуть, стикаючись з кислим середовищем шлунка, але L. reuteri виживають впродовж всього ШКТ та за його межами. Дослідження показують, що L. reuteri присутні у грудному молоці, ротовій порожнині, шлунку, тонкому кишечнику, товстому кишечнику, піхві.

L.reuteri колонізують епітеліальну оболонку, яка покриває наш травний тракт та працює, як шкіра з внутрішньої сторони тіла. Основне завдання цієї “внутрішньої шкіри” полягає в тому, щоб розмежовувати те, що повинно бути поглинене, і те, що не повинно бути пропущене в органи.

Клітини нашої епітеліальної оболонки замінюються кожен четвертий день, проте більшість лактобактерій L. reuteri оновлюються впродовж тижня . Оскільки колонізація кишечника L. reuteri є тимчасовою, рекомендується щоденне споживання L. reuteri для забезпечення їх адекватного та стабільного рівня L. reuteri в ШКТ.

Чому БіоГая є безпечним пробіотиком?

Клінічні дослідження показують, що 100 млн КУО (1*10⁸) на день є безпечною та ефективною дозою L. reuteri для дітей та дорослих.

Пробіотик БіоГая безпечний для людей будь-якого віку
Безпека була доведена у дітей різного віку, зокрема у немовлят, здорових дорослих та людей з ослабленим імунітетом. Навіть при застосуванні дози в 10 мільярдів КУО (10*10⁹) на добу – що означає в 1 000 разів більше рекомендованої добової дози – побічних ефектів не спостерігалося.

Чому споживачі вибирають пробіотики БіоГая?

Lactobacillus reuteri має людське походження – це унікальний організм, який спільно розвивався спільно з людьми з самого початку появи людини на планеті Земля.
Продукція компанії BioGaia відрізняється найвищою якістю, ефективністю та безпекою.
Ефективність та безпека доведені 224 дослідженнях у різних групах населення – від новонароджених до літніх людей.
Пробіотики БіоГая містять життєздатні активні L.reuteri.

Меню